Hoja de cálculo
| Altura del Asiento | 45cm |
| Altura | 82.5cm |
| Profundidad | 49.5cm |
| Anchura | 48cm |
| Material | Polypropylene, chromium |
| Montaje | 5min |
| Enlazable | Si |
| Designed by | Sillas De Diseno™ |
| Cantidad de paquetes | 1 |
Certified product: Lot of products on Internet are not certified and can be dangereous.
We sell only tested products, certified with the logo
(EN 12520).
To be sure to order a certified product, order only on our website.
Comentarios
No hay comentarios de clientes por ahora.
Descargar